1

Halhal

Aksesuarlar arasında en naif ve zarif olanı halhal, kadınlar tarafından bileklerini ince göstermek için tercih edilir. Zarafeti tamamlamak için vazgeçilmez bir öğedir ve herkes tarafından kullanılabilir. Günlük ve klasik modelleriyle halhal herkesin zevkine hitap etmektedir.


Halhal Nedir?

Eski zamanlarda kadınların bileklerine taktıkları, çıkardığı hoş ses ve güzel görüntüsüyle herkesi etkileyen bir aksesuardır. Özellikle bilekleri ince göstermesi bu aksesuar, oldukça zarif bir duruşa sahiptir. Eski zamanlardan itibaren takıldığı için etnik halhal modelleri oldukça yaygındır. Renkli zirkon halhal tarzındaki modeller bu yüzden çokça tercih edilmektedir.


Halhal Nereye Takılır?

Bilekleri oldukça ince ve zarif gösteren halhallar istenilen ayak bileğine takılabilmektedir. Sağ veya sol ayak bileğine takılması fark etmemektedir. Bilekleri oldukça zarif gösteren bu aksesuar, aynı zamanda iki ya da üç aksesuar birden kullanılabilmektedir. Nazar boncuklu halhal modelleri tek başına da oldukça dikkat çekici görünebilir. Bunu yanında Yıldız Figürlü Halhallar da incelikleriyle dikkat çekebilir ve tercih edilebilir.


Halhal Hangi Kombinler ile Kullanılır?

Halhal her zaman ve her yerde kullanılabilecek aksesuarlardan biridir. Büyük organizasyonlarda ya da arkadaşlarınızla bir araya geldiğiniz küçük toplantılarda tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Spor tarzda bir kombin yaparken birden fazla halhal kullanabilirsiniz. Boncuk halhal modelleri tek başına da tercih edilebilir. Fruit figürlü halhallar günlük kombinlerinizle oldukça hoş bir uyum sağlayabilir. Klasik organizasyonlarda daha ince modeller tercih edilebilir. Zirkon taş işlemeli halhallar elbiselerinizin zarif tamamlayıcıları olacaktır.


Sevilen Halhal Modelleri

Halhallar günlük ve özel kullanımlarda oldukça sık tercih edilir. Bu kullanımlar arasında günlük için en sevilen modeller Fruit Figürlü Halhal modelleridir. Bu modeller boncuklarının ortasında bulunan küçük meyve modelleriyle oldukça tatlı ve tamamlayıcı bir aksesuardır. Yıldız Figürlü Halhallar da günlük kullanım için oldukça sık tercih edilir. Klasik kombinlerin tamamlayıcısı olarak en çok tercih edilen model Zirkon Taş İşlemeli Halhal modelidir. Zarafeti oldukça şık bir şekilde ayak bileklerinizde devam ettirir. Aynı zamanda Renkli Zirkon Taşlı Halhal modelleriyle de elbiselerinizin rengine uyumlu olarak tercih edilebilmektedir.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.