• Ağustos 09, 2022 Moda

  Monokrom giyim tarzı, en kısa ifadeyle tek renk giyinmek olarak tanımlanabilir. Mono kelimesi tek anlamına gelirken krom kelimesi renk anlamına gelmektedir. Tek bir renk seçerek kombin oluşturmaya monokrom giyim tarzı adı verilmektedir. Tek renk giyinmek denildiğinde akla her ne kadar boğuk, sıkıcı, tekdüze bir kombin gelse de bu algı tamamen yanlıştır. Bu algınızı değiştirmek için monokrom giyim tarzı üzerine yapılan başarılı çalışmalardan bahsedeceğiz.

  Monokrom giyim tarzı
 • Ağustos 11, 2022 Moda

  Vatkalı tişörtler birbirinden farklı renk ve tasarımları ile kadınların ilgisini çekiyor. Vatkalı tişört modelleri özellikle düşük ya da dar omuz yapısına sahip kadınlar tarafından tercih edilir. Bu modellerin omuz kısımları daha göz alıcı durduğundan omzu dar kadınlar için oldukça uygundur.

  vatkalı tişört
 • Ağustos 10, 2022 Moda Yaşam

  Beyaz uzun elbise, hem rahatlığı hem de şıklığı ile yeni sezonun en popüler parçalarından biri olmuştur. Beyaz renk her mevsim ve ortama uyum sağladığı için beyaz uzun elbiseler sıklıkla tercih edilir. Özellikle sıcak havalarda açık renkli kıyafetler daha çok öne çıkar. Yaz aylarının kavurucu sıcaklarında beyaz renkli elbiseler ile dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz ve rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Yaz akşamlarında sahilde yürüyüş yaparken beyaz uzun elbiseleri giyerek tarzınızı konuşturabilirsiniz.

  beyaz uzun elbise
 • Ağustos 09, 2022 Moda

  Siyah tişört kombini, bahar ve yaz sezonunda hem kadınların hem de erkeklerin sıklıkla giydiği kıyafetlerin başında gelir. Siyah tişört modası hiç geçmediği için her sezon dolaplarda yerini alır. Siyah tişörtler, son derece kolay bir şekilde kombinlenebilen kurtarıcı parçalardır. Siyah tişörtleri giyerek hem spor hem de şık bir kombin yapabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve tasarıma sahip parçalar ile bir araya geldiğinde dikkat çekici bir tarz yakalayabilirsiniz. En avantajlı kıyafetler arasında başı çeken siyah tişörtleri birçok ortama uygun bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

  siyah tişört kombini
 • Ağustos 08, 2022 Moda

  hangi elbise modelleri zayıf gösterir