€5,71 KDV Dahil
€10,00 KDV Dahil
€4,57 KDV Dahil
€8,57 KDV Dahil
%47 İndirim
%47İndirim
Son ürün
€4,57 KDV Dahil
€8,57 KDV Dahil
€2,86 KDV Dahil
€7,14 KDV Dahil
€2,86 KDV Dahil
€7,14 KDV Dahil
€6,28 KDV Dahil
€7,86 KDV Dahil
€6,28 KDV Dahil
€7,86 KDV Dahil
€5,71 KDV Dahil
€10,00 KDV Dahil
€5,71 KDV Dahil
€10,00 KDV Dahil
€12,86 KDV Dahil
€20,00 KDV Dahil
€12,86 KDV Dahil
€20,00 KDV Dahil
1

Büstiyer

Yaz aylarında yapılan kombinlerin vazgeçilmez bir parçası olan büstiyer, hem rahatlık isteyen hem de şıklığı arayanların ortak noktası olarak karşımıza çıkmaktadır. Büstiyer modelleri günlük kombinlerde sıklıkla tercih edilirken, modelleri ve desenleriyle özel toplantılar için de uygun kombinlerle giyilebilmektedir. Özellikle genç kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen büstiyerler, rahatlığından dolayı daha sık tercih edilmektedir.


Büstiyer Nedir?

Kısa bir atlet olarak değerlendirilebilecek olan büstiyerler, rahat ve hareketi engellemeyen yapısı sebebiyle kadınlar tarafından özellikle tercih edilmektedir. Bu parçalar özellikle yaz aylarında hareketli günler için ayrıca rahatlık sağlayan kombinlerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Büstiyer dantelli ve dantelsiz modelleri bulunmaktadır. Renkleri ve modelleriyle her mevsimde giyilebilecek olan büstiyerler, estetik görüntüleriyle kadınları kendisine çekmektedir. Basit bir parçayla kıyafetlerinize zarif bir dokunuş yapabilmenizi sağlamaktadır.


Büstiyer Nereye Giyilir?

Büstiyerler genellikle yazlık kombinlerin en önemli parçası olarak görülür. Sıcak havalarda rahatça hareket edebilmenin yanında şık da olabilmek için özellikle tercih edilmektedir. Hareket ederken kolaylık sağlamakta ve yaz günlerinin eğlenceli aktivitelerinde konfor sağlamaktadır. Hoş ve zarif görünüşüyle de dikkatleri üzerinize çeker. Şıklığınızı oluştururken hareketinizi kısıtlamadan rahat etmenizi sağlar.


Büstiyer Hangi Kombinlerle Kullanılır?

Yazlık kombinlerde genellikle etek, şort ve pantolonlarla kombin yapılmaktadır. Kış mevsiminde ise genellikle kıyafetlerin içinde tercih edilmektedir. Üzerine tercih edilen tamamlayıcı parçalarla hoş bir görünüm kazandırılabilir. Yazın etek ve şort tercih edilebilir ya da kışın üzerine triko hırka benzeri parçalarla zarif bir kombin elde edilebilir. Estetik görüntünüzü bu parçalarla tamamlayabilirsiniz.


Sevilen Büstiyer Kombinleri

Şort kombinlerinde tercih edilen büstiyer modellerinde Askılı Büstiyer yer almaktadır. Çiçekli ya da puantiyeli modeller sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanında pantolon için tercih edilen modeller genellikle Tek Omuz Büzgülü Büstiyer ya da Büstiyer Atlet modelleri tercih edilmektedir. Pantolonlar uzun olduğu için daha hoş bir görünüm sağlanmaktadır. Etek üzerine giyilen modeller arasında ise İnce Askılı Büstiyer ya da Dantel Detaylı Büstiyerler tercih edilebilmektedir. Bu büstiyerler yaz ayları için oldukça uygun ve hoş bir görüntü oluşturabilecek zarafette kombinler oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.