HAKKIMIZDA
Modayı Ulaştıran Moda Sitesi
 
tubabutik.com, başka hiçbir yerde bulamayacağınız markalara, istediğiniz her zaman ulaşmanızı sağlayan moda sitesidir.
 
Stilini Keşfet
 
tubabutik.com sunduğu alışveriş deneyimiyle gardırobunuzu en yeni moda trendlerine göre yenilemenizi sağlıyor. Size özel stil önerileriyle kendinizi ve stilinizi keşfetmenize yardım ediyor.
 
Akıllı Alışveriş
 
tubabutik.com‘da tüm gardırop ihtiyaçlarınızı tek seferde ve hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. tubabutik.com‘dan yaptığınız alışverişle zamandan tasarruf eder ve istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.
 
Mutlu Üyeler
 
tubabutik.com un bütün çalışanlarının en önemli hedefi üyelerinin mutluluğunu sağlamaktır. tubabutik.com güncel modayı yakından takip eder ve size ulaştırmak için özenle çalışır. Üyelerinin geri bildirimlerini her zaman dikkate alır.
 
Güvenli ve Kolay Alışveriş
 
Ayrıcalıklı alışveriş keyfini aynı zamanda kolay ve güvenli hale getirmek için mydukkan.co, en iyi teknolojiyi ve en güvenli online alışveriş sistemini kullanır. tubabutik.com SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan EV SSL Yeşil Adres Çubuğu sertifikasına sahiptir ve kredi kartı ile bu sistem dahilinde alışveriş yapılır. Ayrıca ürünleri kolaylıkla  değişim yapabilirsiniz.