Bileklik

Aksesuarlar kombinlerinizi tamamlamaya yardımcı olur. Kadın bileklik modelleri bunlar arasında büyük bir öneme sahiptir. Zarafetinize, güzelliğinize ve ışıltınıza yeni bir değer katacak olan bu modeller, kendinize olan özgüveninizi yenilemenize de imkân tanır.

Kişilik ve şıklığın bir simgesi olarak kabul gören bu modeller, her zevke hitap edebilmesi için farklı yapılara sahiptir. Bu nedenle tüm kombinlerle uyumlu ürünler vardır. Yapı malzemeleri birbirinden farklı olup; hepsi size yeni bir feminen görünüş, bir artı katar.

Renkli ve modern bir tasarıma sahip olan bileklikler yapılırken, sağlığa zararlı maddelere yer verilmemektedir. Böylece hijyenik ve sağlıksal açıdan endişeniz olmadan istediniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.


Kadın Bileklik Modelleri

Bilekliklerin güzel görünümü kadar bakımı, dayanıklılığı da büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle ürünlerin estetiği kadar, işlevselliği de önemlidir. Size sunduğumuz tüm seçenekler bu konuda size sorun oluşturmaz.

Böylece temizliğini herhangi bir zorluk yaşamadan yapabilir, yıllar boyu kırılma ve çizilme olmaksızın kullanabilirsiniz. Kadın bileklik modellerimiz arasında tüm seçeneklerimiz karakterinizi en iyi şekilde yansıtmakta olup, modern bir görünüm kazanmanızı sağlar. Kelepçe model yaylı bileklik ile bileklerinizi daha ışıltılı ve zarif bir hale kolaylıkla getirmeniz mümkündür.

Sarı ve beyazın eşsiz birleşimini sergileyen model günlük hayatınızda girdiğiniz her ortamda ışıltınızla öne çıkmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda spor kombinleriniz ile birleştirmeniz de mümkündür. 


Altın Bileklik Modelleri

Bileklikler hayatın her yerinde kullanılabilir. Sizlere sunduğumuz altın bileklik modelleri başta özel günleriniz olmak üzere her zaman kendinizi daha iyi yansıtmanıza yardımcı olur. Ancak iş hayatında da tercih edecekseniz, farklı ve daha sade yapılar size daha fazla yakışabilir.

Bunların arasında olan zincir tasarımlı kelepçeli bileklik alt bölümünden kilitlenmektedir. Gümüşü andıran rengi sayesinde, size sade bir güzellik katmaya yardımcı olur. Ancak biraz daha canlı seçenekler arıyorsanız, zirkon taşlı kelepçe bileklik de iş hayatınızda tercih edilebilecek yapıdadır.

Eğer bileklik kataloğumuzu incelerseniz sizi en iyi şekilde yansıtacak seçenekleri bulabilir; aralarından tercih yaparak sepetinize ekleyebilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı ürünlerimiz sayesinde 2021 modasını beklemeden yakalayabilirsiniz.
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.