€2,86 KDV Dahil
€7,14 KDV Dahil
€5,71 KDV Dahil
€5,71 KDV Dahil
€5,71 KDV Dahil
1

Küpe

Saçınızı yana veya arkaya toplamak istiyorsanız, küpeler güzelliğiniz ön plana çıkarmanıza yardım eder. Küpe seti ile yüzünüzü ve tarzınızı vurgulayabilir, girdiğiniz her ortamda ön plana çıkabilirsiniz. Farklı modellere sahip olan ürünler arasında sizi en iyi yansıtanı sipariş verebilirsiniz.

Seçim yaparken bazı kriterleri de göz önünde bulundurmanız gerekir. Zira bir küpeyi çok beğenseniz de sizin için uygun olmayabilir. Burada başlıca etmen yüz şeklinizdir. Eğer yüz hatlarınız yanak bölgesinden çeneye doğru daralıyorsa, herhangi bir küpe size muhteşem sonuçlar sunabilir.

Ancak yüzünüz yuvarlak bir yapıya sahipse bunun yerine daha uzun ve geometrik seçenekler sizi daha iyi yansıtır. Yüzünüz kare yapısına sahipse daha büyük olanlar sizde daha şık duracaktır.

Gümüş Küpeler

Küpeler farklı maddeler kullanılarak üretilmektedir. Aralarında incili, doğal taşlı ve altınlı seçenekler vardır. Ancak gümüş küpeler kadınlar arasında birçok sebeple daha fazla tercih edilmektedir. Bu bakımdan size sunduğumuz size sunduğumuz gümüş zirkon taşlı halka küpe, size muhteşem bir görünüm sunabilir.

Spora giderken size yeni bir estetik katacak olan ürün, ayrıca günlük hayatta da tercih edilebilir. Eğer işe giderken çok sade olduğunuzu ve yeni bir renk gerektiğini düşünüyorsanız, bu model ışıltınızı ön plana çıkarmanıza yardımcı olur. Kategorimizde bulunan diğer ürünleri de kontrol ederek size uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Değişik Küpe Modelleri

Günümüzde küpeler oldukça farklı yapılara sahiptir. Modadan doğrudan etkilendikleri için neredeyse her yıl yenilenir. Size sunduğumuz parçalar 2021 modasını yansıtmakta olup, çağı yakalamanıza yardım eder. Değişik küpe modelleri arasından istediğiniz tercihi yapabilirsiniz.

Eğer daha büyük küpeleri arıyorsanız, zirkon taş işlemeli küpe size aradığınız çözümü sunar. Elegant yapısıyla öne çıkan parça size yeni bir şıklık katar. Romantik bir yapınız varsa ya da özel günlerinizde tercih edebileceğiniz seçenekleri kontrol ediyorsanız kalp figürlü küpe sizin için mükemmeldir.

Küpe kategorisi altında size zengin bir kategori sunulmakta olup, her zevk ve tarz anlayışı için uygun seçenekler vardır. Cildinizi tahriş etmeden güzelliğinizi ön plana çıkaracak ürünlerle feminen yapınızı gösterebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.