Taç

Aksesuarlar giyimin tamamlayıcısı olan önemli parçalardır. Her biri ayrı bir değere sahip olsa da taç tüm zarafetinizi göstermenize yardım etmektedir. Yaz ve kış aylarında kullanılabilen bu seçenekler, genellikle iç mekânlarda kendini daha çok belli etmektedir.

Farklı renklere sahip olan bu ürünler, her kadının zevkine hitap etmektedir. Günümüzde farklı malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Sizlere sunduğumuz taçlar doğal bir taş olan kristalden imal edilmekte olup; bunun getirdiği tüm etkiyi ruhunuza yansıtır.

Eğer saçlarınızı daha zarif bir yapıya sokmakta yardım edecek olan taçlar, aynı zamanda yüzünüzü de ön plana çıkarır. Bu kategorimizde her saç rengi ile uyumlu renkler vardır. Tümünü incelerseniz size daha uygun olanını belirleyebilirsiniz.

Taç Modelleri

Taçların en önemli özelliği kombinleridir. Zira yapıları gereği hiçbir zorluk çekmeden gardırobunuzla büyük bir uyum sergiler. Tek yapmanız gereken renk kombinasyonunu yakalamadır. Bu nedenle size daha iyi yardımcı olabilmek için taç kategorimizde birbirinden farklı seçenekler vardır.

Zarif renkler arasında istediğinizi sepetinize ekleyebilir, adresinize geldikten sonra yeni bir zarafet elde edebilirsiniz. Eğer koyu renkleri seviyorsanız, siyah kristal taçlar size büyük bir uyum gösterir. Eğer taşların getirdiği duygulara inanıyorsanız; kristallerin yüksek bir enerji vererek canlı olmanızı sağladığı, bağışıklık sistemi ile kan dolaşımını güçlendirdiği olumsuz enerjiyi de negatife söylenmektedir.

Eğer koyu renkleri sevmiyorsanız, daha farklı renk seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz.

Taç Toka Modelleri

Saçlara takılan taç toka olarak da anılmaktadır. Sizlere sunduğumuz ürünler iki ayrı tacın birleşmesinden meydana gelmektedir. Bu nedenle isterseniz birleştirerek kalın ve tek bir ürün haline getirebilir, isterseniz ayırarak iki farklı şekilde kullanabilirsiniz. Koyu renkler haricinde kırmızı, yeşil, beyaz ve daha birçok renk tercihi de bulunmaktadır.

Bunların hepsinde birinci sınıf kalitede kristaller kullanılmaktadır. Bu madde dayanıklı bir doğal taş olduğu için, çizilmeden yıllarca kullanmanız mümkündür. Her zevk anlayışına ve tarza uygun olan taç modellerimiz, size daha feminen bir yapı katmaktadır. Böylece tüm güzelliğinizi, zarafetinizi ve asilliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Özellikle günlük hayatınızda ve spora giderken rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.